Dvorana slavnih

Na ovoj stranici bit će svi dosadašniji osvajači medalja sa nacionalnih prvenstava i članovi Hrvatske atletske reprezentacije.  Za sada nabrajamo njihova imena:

reprezentacija Hrvatske:
1. Milan Kotur od 2001. (kadetska) do 2008. (seniorska) – preko 20 nastupa za sve uzraste
2. Mario Dadić – troboj kadetskih reprezentacija  Kaposvar 2003.- 300 pr
3. Valentino Jugović – troboj kadetskih reprezenacija Maribor 2007. – 300pr
4. Adam Ciprijanović – troboj kadetskih reprezentacija Maribor 2007. – 4 x 300
5. Valentina Jurić – petoboj kadetskih reprezentacija Nitra 2011- 300pr

6. Marina Tomić – petoboj kadetskih reprezentacija 2014.-2016. (300pr)

medalje sa PH:
1. Milan Kotur – kadetska, ml. juniorska, juniorska, seniorska – dvadesetak
2. Mario Dadić sveukupno 8 medalja – kadetska (1. mjesto 300 i 300pr, Momč PH u krosu – 1. i 3. mjesto, Pojed PH kros – 2. mjesto) ml. juniorska – 400pr – 1. mjesto (`04), 3. mjesta `03. i `05.

3. Denis Dimitrić – kadeti Momčadsko kros 2002. (3. mjesto)
4. Zdravko Grgić – kadeti momčadsko kros 2002. (3. mjesto)
5. Juraj Kovačević – kadetski troboj (3. mjesto)
6. Ernest Ciprijanović – kadeti momčadsko kros 2003  (1. mjesto), ml. juniori 2000zp -05.  (2. mjesto) i 06. – 3. mjesto
7. Željko Brtan – kadeti momčadsko kros 2003. (1. mjesto)
8. Valentino Jugović -kadeti 2007. – 4×300 (3. mjesto), 300pr (2. mjesto)
9. Aleksandar Čokorac – kadeti 2007. 4×300 (3. mjesto), 300pr (3. mjesto)
10. Marko Babić – kadeti 2007. 4×300 (3. mjesto)
11. Valentina Jurić – 2009. ml. kadetkinje 400 (3. mjesto), 600 (2. mjesto)
2011. 300 (3. mjesto), 300pr (2. mjesto) – kadetkinja
400pr (3. mjesto)- ml. juniorska
2012. 400pr (1. mjesto) – juniorska
400pr (3. mjesto) – ml. seniorska
12. Elizabeta Prelesnik 2012. – vortex – ml. kadetkinja -
13. Igor Šlafer – kadeti 2000. – 300m (2. mjesto)

14. Marina Tomić – 16 medalja

15. Mihael Prelesnik – 2017. – višeboj limači – 3. mjesto

16. Josipa Gajdoš

17. Mirena Milašinović

18. Ivana Jurić

19. Silvija Alich